O sansa la viataO sansa la viata |
Joi, 06 August 2009 | |||
Seria microciparilor si castrarilor benevole din comunele brasovene continua in aceste zile la Cristian. Cum din banii publici se cheltuiesc sume mari pentru capturarea animalelor fara stapan, voluntarii fundatiilor de protectie a necuvantatoarelor vin in ajutorul comunitatilor pentru eradicarea fenomenului de inmultire in masa si chiar a celui de genocid.
Hits: 515 |
< Precedent | Următor > |
---|